Úvodní stránka » Z našich akcí

 Z našich akcí

FotografZde vás chceme seznámit s některými akcemi, kterých se naší členové zůčastňuji. Samozřejmě ne vždy je přítomen někdo s fotoaparátem, aby probíhající akci zdokumentoval. A proto zde nejsou reprezentovány všechny akce s naší účasti. Ale i těch několik málo ukázek nám přiblížuje bohatou činnost organizce.

Fotografie z dalších naších akcí můžete shlédnout v našich fotogaleriích,které nám dodali naši členové - fotoamatéři.Všem srdečně děkujeme a těšíme se na jejich další příspěvky do našich fotogalerií.

  __________________________________________________________

 Hotel MAS  Všechno jednou skončí a skončil i rekondiční pobyt padesátky zdravotně postižených klientů v hotelu MAS v Sezimově Ústí ve dnech 26.7 -2.8.2015 který pro ně připravila okresní organizace STP v Jablonci n.N.Prože se vydařilo i počasí, tak všichni účastníci tohoto pobytu odjžděli spokojeni.Zlepšili si svou duševní i tělesnou kondici, poznali neznámé kouty Jižních Čech a Šumavy a tak  jen kdyby tento pobyt mohl být trochu delší.

Fotografie z tohoto pobytu jsou v našich fotogalériích

_________________________________________

 Zde si připomínáme vystoupení členek naší organizace na akci  SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI,která se konala v listopadu 2015 v Městském divadle v Jablonci nad Nisou.Letošní akce se bude konat opět v divadle 4.listopadu 2017 na kterou jste srdečně zváni.

Úspěšný večer byl okořeněn vystoupením zpěvačky Evy Pilarové.Zahanbit se nadali ani ostatní učinkujicí,m.j. i taneční skupina "ŠARM" členek naší organizace i další postižení umělci, kteří tak dokazovali, že ani tělesný hendikep jim nemůže zabránit rozdělit se i s ostatními o radost ze života i s tělesným postižením.___________________________________________________________________

     Tradiční JARNÍ VÝLET, který uspořádala okresní organizace STP v Jablonci nad Nisou 11.května 2016, byl však netradiční použitou dopravou.Místo obvyklého autobusu použili účastníci vlaku Českých drah, a po tradiční "ozubnicové trati" z Tanvaldu do Kořenova si zajeli až do polské SKLARSKÉ POREBY.Po prohlídce města si vyjeli lanovkou na vrcholky polských  a českých Krkonoš, aby s pokochali pohledem na naši krásnou vlast. Protože výletu přálo i krásné počasí, které zúročilo tuto akci.Domu odjížděli z této netradiční akce, tradičně velmi spokojeni.Poděkování patří okresní organizaci STP v Jablonci nad Nisou, která tento výlet připravila.

_________________________________________________________________________

V neděli 4.září 2016 se vrátila z druhého rekondičního pobytu z JESENÍKU skupina více než padesáti klientů,kteří si velmi pochvalovali tento pobyt a většina z nich byla velmi spokojena.Autobus,který jim byl k dispozici, spolu s krásným počasím umožnil i tělesně postiženým poznat krásy tohoto líbezného koutu naší vlasti.Alespoň pár fotografií v naší fotogalerii vám přiblíží oprávněné uznání všech účastníků za vydařený pobyt.Ostatní fotky si můžete prohlédnout u  pí. Musichové.

_________________________________________________________________________

Tradičnímu JARNÍMU VÝLETU,který pořádala okresní organizace STP v Jablonci nad Nisou dne 19.4.2017 sice nepřálo moc počasí,ale i tak více jak 40 účastníků bylo velmi spokojeno s průběhem celého výletu.  Návštěva Musea pražského vodárenství ve vodárně v Praze Podolí a odpolední prohlídka Musea voskových figurin také v Praze se všem moc líbila a tak ani nepřízeň počasí jim nezkazila dobrou náladu a celkový příznivý dojem z tohoto výletu.

__________________________________________________________

Velmi úspešně proběhl i letošní rehabilitační pobyt v Lázních Poděbradech ve dnech

Rekondice Poděbrady 2017 17. - 24.6.2017, který pořádala okresní organizace STP v Jablonci nad Nisou.Krásné počasí,vstřícnost personálu v místě pobytu,zabezpečení rehabilitačních služeb pro klienty,výlety po okolí, to vše přispělo k naprosté spokojenosti všech účastníků tohoto pobytu.Celý pobyt se uskutečnil za finanční podpory Magistrátu města Jablonce n.N.,Krajského úřadu Libereckého kraje, Nadace Preciosa, Svazu tělesně postižených v ČR,z.s. Praha.Všem patří poděkování za tuto podporu,která tak umožnila našim tělesně postiženým občanům tento pobyt.

__________________________________________________________________

  Hotel Bohemia   Krásná šumavská příroda přivítala ve dnech 27.8. - 3.9.2017 účastníky druhého rekondičního pobytu v hotelu BOHEMIA ve Zdíkově.Pobyt se všem klientům velmi líbil a zvláště vysoce hodnotili možnost prohlídek šumavských památek,míst, kde někteří z nich byli poprvé.Dík autobusu, který byl celou dobu pobytu k dispozici, nebyl problém s proměnlivým šumavským počasím.Takže vše probíhalo v pohodě a celý pobyt byl vemi kladně hodnocen.Je třeba poděkovat všem spozorům,kteří svými příspěvky pohohli zajistit pobyt pro všechny,kteří tento pobyt pro zlepšení své tělesné kondice potřebovali.

__________________________________________________________________

 Tradiční pozimní výlet uspořádala okresní organizace Svazu tělesně postižených v ČR v úterý 26.září 2017.I když  počasí výletníkům moc nepřálo,náladu jim to moc nepokazilo a výlet se všem moc líbil.Zvláště prohlídka barokního kláštera v Broumově zanechala hluboký dojem a obdiv k práci našich předků,k jejich řemeslnému umu,který všichni obdivovali.

 


Kontakt

Svaz tělesně postižených
v ČR,
zapsaný spolek
Na Vršku 2
466 01 Jablonec nad Nisou
+420 484 846 254
+420 723 732 766
60253509
DIČ CZ60253509

TOPlistTOPlistSestavuji aktuální kalendář ...

Svaz tělesně postižených v ČR

Okresní organizace Jablonec n.N.