Úvodní stránka » Z našich akcí

 Z našich akcí

FotografZde vás chceme seznámit s některými akcemi, kterých se naší členové zůčastňuji. Samozřejmě ne vždy je přítomen někdo s fotoaparátem, aby probíhající akci zdokumentoval. A proto zde nejsou reprezentovány všechny akce s naší účasti. Ale i těch několik málo ukázek nám přiblížuje bohatou činnost organizce.

Fotografie z dalších naších akcí můžete shlédnout v našich fotogaleriích,které nám dodali naši členové - fotoamatéři.Všem srdečně děkujeme a těšíme se na jejich další příspěvky do našich fotogalerií.

  __________________________________________________________

 Hotel MAS  Všechno jednou skončí a skončil i rekondiční pobyt padesátky zdravotně postižených klientů v hotelu MAS v Sezimově Ústí ve dnech 26.7 -2.8.2015 který pro ně připravila okresní organizace STP v Jablonci n.N.Prože se vydařilo i počasí, tak všichni účastníci tohoto pobytu odjžděli spokojeni.Zlepšili si svou duševní i tělesnou kondici, poznali neznámé kouty Jižních Čech a Šumavy a tak  jen kdyby tento pobyt mohl být trochu delší.

Fotografie z tohoto pobytu jsou v našich fotogalériích

_________________________________________________________________________

V neděli 4.září 2016 se vrátila z druhého rekondičního pobytu z JESENÍKU skupina více než padesáti klientů,kteří si velmi pochvalovali tento pobyt a většina z nich byla velmi spokojena.Autobus,který jim byl k dispozici, spolu s krásným počasím umožnil i tělesně postiženým poznat krásy tohoto líbezného koutu naší vlasti.Alespoň pár fotografií v naší fotogalerii vám přiblíží oprávněné uznání všech účastníků za vydařený pobyt.Ostatní fotky si můžete prohlédnout u  pí. Musichové.

_________________________________________________________________________

Tradičnímu JARNÍMU VÝLETU,který pořádala okresní organizace STP v Jablonci nad Nisou dne 19.4.2017 sice nepřálo moc počasí,ale i tak více jak 40 účastníků bylo velmi spokojeno s průběhem celého výletu.  Návštěva Musea pražského vodárenství ve vodárně v Praze Podolí a odpolední prohlídka Musea voskových figurin také v Praze se všem moc líbila a tak ani nepřízeň počasí jim nezkazila dobrou náladu a celkový příznivý dojem z tohoto výletu.

 

 


Kontakt

Svaz tělesně postižených
v ČR,
zapsaný spolek
Na Vršku 2
466 01 Jablonec nad Nisou
+420 484 846 254
+420 723 732 766

TOPlistTOPlistSestavuji aktuální kalendář ...